-20% na wszystko kod:HAPPY20

DARMOWA WYSYŁKA OD 129 PLN

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Kupuj

Menu

Łączna kwota zakupów: 0,00 

Do darmowej wysyłki: 129.00 zł

Przejdź do kasyEdytuj koszyk

Choć nowoczesne wyroby pończosznicze mają zupełnie inne właściwości od tych zakładanych jeszcze kilkadziesiąt lat temu, wiele pań spodziewających się dziecka rezygnuje z ich noszenia. Przyczyną jest szeroko rozpowszechniony mit mówiący, że kobiety w ciąży nie mogą nosić rajstop, gdyż może to niekorzystnie wpływać na zdrowie przyszłej mamy i maluszka przygotowywanego do przyjścia na świat. Takie przekonanie nie jest niczym uzasadnione – w pierwszych miesiącach nie ma żadnych przeciwwskazań, aby schować ulubioną bieliznę głęboko do szafy.

Później, gdy Twój brzuszek będzie już bardziej zauważalny, wystarczy sprawić sobie specjalne pończochy lub rajstopy ciążowe. Kobiety uwielbiają je nie tylko za efektowny wygląd, ale również za ciepło, jakie zapewniają grube modele (powyżej 80 DEN) w chłodniejsze dni. Właściwie dobrane produkty pozwolą Ci czuć się pięknie podczas wesela i innych szczególnych okazji, a dodatkowo zniwelują uczucie ciężkich nóg, na które tak często skarżą się panie w ciąży.

Na co zwrócić uwagę wybierając rajstopy ciążowe?

Wyroby pończosznicze zaprojektowane dla kobiet w ciąży powinny charakteryzować się przede wszystkim elastycznym panelem przednim, który będzie dostosowywał się do kształtu Twojego brzuszka i zapobiegał powstawaniu nadmiernego ucisku. Szczególnie starannie należy wybierać grube rajstopy ciążowe na późną jesień i zimę – w tym czasie bardzo łatwo możesz narazić się na infekcje wirusowe, które z dużym prawdopodobieństwem skończą się wizytą u lekarza. Najbardziej komfortowe w noszeniu będą modele o grubości 100-120 DEN z odpowiednio poszerzoną i wzmocnioną częścią udową, wyposażone w wydłużony pas.

Rajstopy dla kobiet w ciąży od renomowanych producentów – np. firmy Knittex – posiadają specjalnie zaprojektowany klin, który lepiej chroni miejsca intymne przed wychłodzeniem. Udoskonalona konstrukcja części majteczkowej umożliwia odciążenie kręgosłupa.

Jakie modele dostępne są w ofercie Noq by Knittex?

Dla naszych Klientek przygotowaliśmy elastyczne grube rajstopy ciążowe 120 DEN, które zapewnią Ci komfort termiczny w nawet najchłodniejsze dni. W sprzedaży znajduje się też model przezroczysty – to fantastyczne uzupełnienie Twoich letnich stylizacji.

Postaw na wygodne rajstopy dla kobiet w ciąży uwzględniające potrzeby Twojej sylwetki, zamów rajstopy ciążowe Knittex!