dostawa dpd pick up tylko 5,99

DARMOWA WYSYŁKA OD 129 PLN

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Kupuj

Menu

Łączna kwota zakupów: 0,00 

Do darmowej wysyłki: 129.00 zł

Przejdź do kasyEdytuj koszyk

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, produkującą wyroby pończosznicze damskie, dziecięce i męskie, która od ponad 30 lat istnieje na rynku jako firma KNITTEX. Wszystkie procesy produkcyjne począwszy od projektowania mają miejsce w fabryce w Łodzi. Od 5 lat wprowadzamy nasze produkty na rynek pod nową marką NOQ by Knittex, również pod tym brandem można znaleźć nas na naszych stoiskach firmowych w Polsce (Port Łódź, Galeria Łomża, Galeria Bursztynowa Ostrołęka) oraz wielu lokalnych sklepach branżowych i hurtowniach w całej Polsce.

Jak to się zaczęło?
Założycielem firmy był Krzysztof Szarski, absolwent Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej, pasjonat i wizjoner.Początkowo kilkuosobowa firma zajmowała się szyciem odzieży z dzianin. Pół Polski chodziło wtedy w hitowym produkcie – męskich koszulkach polo w kolorze jasnej oliwki w skośne zielone pasy. Przedsiębiorca z czasem postanowił jednak zmienić profil firmy i kupił pierwsze maszyny pończosznicze.

W czym się specjalizujemy?
Oczywiście w produkcji rajstop. Damskich i dziecięcych. W damskich najbardziej ciekawą częścią naszej oferty są rajstopy wzorzyste, najczęściej wykonane w nowoczesnej i zaawansowanej technologii, która powoduje, że wyroby są bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała ale też bardzo gładkie w swojej strukturze. Wśród dziecięcych wyrobów słyniemy z rajstop z wiskozy, na czele z naszym sztandarowym produktem – Agatka. Dzieci je kochają ze względu na ich miękkość, łatwość zakładania na nogę i ilość kolorów.

Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim bardzo rzetelne podejście do tematu jakości. Jakość i komfort użytkowania jest naszym priorytetem. Żaden nawet najbardziej ciekawy pomysł nie wejdzie do produkcji jeśli by oznaczało to stworzenie czegoś ciekawego z wyglądu ale niespecjalnie dobrego jakościowo. Drugim naszym wyróżnikiem jest robienie rzeczy nietuzinkowych, czasem bardzo pracochłonnych i misternych.

Jakie są pełne dane kontaktowe firmy?

Knittex Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wersalska 50,

91-212 Łódź

NIP: 947-199-72-62Nasze certyfikaty